−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Przewozy autobusowe Beskid
520
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Wieruszów, ul. Prusa (SEDAL)
Przystanki:
PA Beskid
Wrocław, Dawida - ul. Joannitów
Wrocław, Galeria Dominikańska - pl. Dominikański
Wrocław, Urząd Wojewódzki - Plac Społeczny
Wrocław, Pl. Grunwaldzki - Pl. Grunwaldzki
Wrocław, Brücknera - Aleja Brücknera
Wrocław, Psie Pole (Stacja Kolejowa) - Al. Sobieskiego
DŁUGOŁĘKA, Kasztanowa
OLEŚNICA, ul. Rzemieślnicza (naprzeciwko byłego Carrefoura)
OLEŚNICA, ul. Wojska Polskiego I (Cmentarz)
OLEŚNICA, ul. Wojska Polskiego II (Kopernika)
SPALICE
CIEŚLE
JONAS
LIGOTA POLSKA
GASZOWICE
STRADOMIA WIERZCHNIA
SYCÓW, ul. Oleśnicka, SZPITAL
SYCÓW, dworzec PKS
SYCÓW, Kępińska/Mickiewicza
SYCÓW, Maliszków/Szosa Kępińska
SŁUPIA, Słupia
SŁUPIA, Słupia Krzyżówka
WYGODA TURKOWSKA, Wygoda Turkowska
GOLA, Gola
TABOR WIELKI, Tabor Wielki
BRALIN, Bralin I
Bralin, Rynek
BRALIN, Bralin II
CHOJĘCIN, Chojęcin Szum
KĘPNO, Kępno - ul. Wrocławska
KĘPNO, Kępno, ul. Broniewskiego (przy dw. Zachodnim)
KĘPNO, Kępno - ul. Wieluńska
PA Beskid
MIANOWICE, Mianowice - Propart, za ul. Wieluńską
OLSZOWA, Olszowa I
OLSZOWA, Olszowa II
ŚWIBA, Świba
ŚWIBA, Świba Cegielnia
Wieruszów, Podzamcze
Wieruszów, ul. Prusa (SEDAL)
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
–
pionowy
–
klasyczny
–
do wydruku
»
510
Przystanek:
CHOJĘCIN, Chojęcin Szum
Kierunek:
Wieruszów, ul. Prusa (SEDAL)
Od poniedziałku do soboty
6
59
d
9
59
d
16
27
d
n
18
24
d
n
Niedziele
16
04
d
Pobierz cennik opłat w formacie PDF
Objaśnienia:
d
– nie kursuje w dniach 1 I, I i II dzień Świąt Wielkanocnych, 25 i 26 XII
n
– nie kursuje w Wielką Sobotę, 24 i 31 XII
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się