−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Przewozy autobusowe Beskid
520
Wyszukaj przystanek:
...
Biała Druga, kościół
Bralin, Rynek
DŁUGOŁĘKA, Kasztanowa
Kępno, ul. Broniewskiego (przy dw. Zachodnim)
Nowy Ochędzyn
Nowy Ochędzyn, I nż
Prusak, Tadziów
Radomina
Sokolniki, Urząd Gminy
Tyble
Walichnowy
Wieluń, ul. Częstochowska Pętla
Wieluń, ul. Częstochowska Stare Sady
Wieluń, ul. Kr. Przedmieście
Wieluń, ul. Traugutta ZSZ nr 2
Wieruszów, Podzamcze
Wieruszów, ul. Prusa (SEDAL)
Wrocław, Brücknera - Aleja Brücknera
Wrocław, CH Korona - ul. Krzywoustego
Wrocław, Dawida - ul. Joannitów
Wrocław, Pl. Grunwaldzki - Pl. Grunwaldzki
Wrocław, Pl. Grunwaldzki - ul. Norwida
Wrocław, Psie Pole (Stacja Kolejowa) - Al. Sobieskiego
Rozkłady jazdy - lista przystanków
PA Beskid
Nazwa przystanku
Linie
Biała Druga, kościół
520
Bralin, Rynek
520
DŁUGOŁĘKA, Kasztanowa
520
Kępno, ul. Broniewskiego (przy dw. Zachodnim)
520
Nowy Ochędzyn
520
Nowy Ochędzyn, I nż
520
Prusak, Tadziów
520
Radomina
520
Sokolniki, Urząd Gminy
520
Tyble
520
Walichnowy
520
Wieluń, ul. Częstochowska Pętla
520
Wieluń, ul. Częstochowska Stare Sady
520
Wieluń, ul. Kr. Przedmieście
520
Wieluń, ul. Traugutta ZSZ nr 2
520
Wieruszów, Podzamcze
520
Wieruszów, ul. Prusa (SEDAL)
520
Wrocław, Brücknera - Aleja Brücknera
520
Wrocław, CH Korona - ul. Krzywoustego
520
Wrocław, Dawida - ul. Joannitów
520
Wrocław, Pl. Grunwaldzki - Pl. Grunwaldzki
520
Wrocław, Pl. Grunwaldzki - ul. Norwida
520
Wrocław, Psie Pole (Stacja Kolejowa) - Al. Sobieskiego
520
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się