Kierunek: Wrocław, Dawida - ul. Joannitów | Przystanki: |
---|
PA Beskid | | Wieluń, ul. Częstochowska Stare Sady | Wieluń, ul. Kr. Przedmieście | Wieluń, ul. Traugutta ZSZ nr 2 | Biała Druga, kościół | Radomina | Walichnowy | Prusak, Tadziów | Sokolniki, Urząd Gminy | Tyble | Nowy Ochędzyn | Nowy Ochędzyn, I nż | Wieruszów, ul. Prusa (SEDAL) | Wieruszów, Podzamcze | Kępno, ul. Broniewskiego (przy dw. Zachodnim) | Bralin, Rynek | DŁUGOŁĘKA, Kasztanowa | Wrocław, Psie Pole (Stacja Kolejowa) - Al. Sobieskiego | Wrocław, CH Korona - ul. Krzywoustego | Wrocław, Pl. Grunwaldzki - ul. Norwida | Wrocław, Dawida - ul. Joannitów |
| Kierunek: Wieluń, ul. Częstochowska Pętla | Przystanki: |
---|
PA Beskid | | Wrocław, Pl. Grunwaldzki - Pl. Grunwaldzki | Wrocław, Brücknera - Aleja Brücknera | Wrocław, Psie Pole (Stacja Kolejowa) - Al. Sobieskiego | DŁUGOŁĘKA, Kasztanowa | Bralin, Rynek | Kępno, ul. Broniewskiego (przy dw. Zachodnim) | Wieruszów, Podzamcze | Wieruszów, ul. Prusa (SEDAL) | Nowy Ochędzyn, I nż | Nowy Ochędzyn | Tyble | Sokolniki, Urząd Gminy | Prusak, Tadziów | Walichnowy | Radomina | Biała Druga, kościół | Wieluń, ul. Traugutta ZSZ nr 2 | Wieluń, ul. Kr. Przedmieście | Wieluń, ul. Częstochowska Stare Sady | Wieluń, ul. Częstochowska Pętla |
|