−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Przewozy autobusowe Beskid
520
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Wrocław, Dawida - ul. Joannitów
Przystanki:
PA Beskid
Wieruszów, ul. Prusa (SEDAL)
Wieruszów, Podzamcze
ŚWIBA, Świba Cegielnia
ŚWIBA, Świba
OLSZOWA, Olszowa II
OLSZOWA, Olszowa I
KĘPNO, Kępno - ul. Wieluńska
KĘPNO, Kępno - Aleje Marcinkowskiego
KĘPNO, Kępno, ul. Broniewskiego (przy dw. Zachodnim)
PA Beskid
CHOJĘCIN, Chojęcin Szum
BRALIN, Bralin II
Bralin, Rynek
BRALIN, Bralin I
TABOR WIELKI, Tabor Wielki
GOLA, Gola
WYGODA TURKOWSKA, Wygoda Turkowska
SŁUPIA, Słupia Krzyżówka
SŁUPIA, Słupia
SYCÓW, Maliszków/Szosa Kępińska
SYCÓW, Kępińska/Mickiewicza
SYCÓW, dworzec PKS
SYCÓW, ul. Oleśnicka, SZPITAL
STRADOMIA WIERZCHNIA
GASZOWICE
LIGOTA POLSKA
JONAS
CIEŚLE
SPALICE
OLEŚNICA, ul. Wojska Polskiego II (Kopernika)
OLEŚNICA, ul. Wojska Polskiego I (Cmentarz)
OLEŚNICA, ul. Rzemieślnicza (przy byłym Carrefourze)
DŁUGOŁĘKA, Kasztanowa
Wrocław, Psie Pole (Stacja Kolejowa) - Al. Sobieskiego
Wrocław, CH Korona - ul. Krzywoustego
Wrocław, Pl. Grunwaldzki - ul. Norwida
Wrocław, Poczta Główna - Plac Społeczny
Wrocław, Dawida - ul. Joannitów
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
–
pionowy
–
klasyczny
–
do wydruku
»
510
Przystanek:
OLSZOWA, Olszowa I
Kierunek:
Wrocław, Dawida - ul. Joannitów
Od poniedziałku do soboty
05:41
d
08:26
d
12:26
d
17:46
d
n
Niedziele
17:06
d
Pobierz cennik opłat w formacie PDF
Objaśnienia:
d
– nie kursuje w dniach 1 I, I i II dzień Świąt Wielkanocnych, 25 i 26 XII
n
– nie kursuje w Wielką Sobotę, 24 i 31 XII
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się